समाचार समाज स्वास्थ्य

सोच नेपाल द्धारा क्वारेन्टीन तथा होल्डिङ्ग सेन्टरका लागि कम्वल सहयोग

काठमाण्डौं । सोच नेपालले कोरोना रोकथाम नियन्त्रणका लागि स्थापना गरेको होल्डिङ्ग सेन्टर तथा क्वारेन्टीन व्यवस्थापनका लागि कम्वल सहयोग गरेको छ ।

ओखलढुंगाको हर्कपुरमा स्थापित होल्डिङ्ग सेन्टरका लागि ४० थान, काठमाण्डाैकाे बुढानीलकण्ठ नगरपालिकाको क्वारेन्टीन व्यवस्थापनका लागि ३० थान, कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिकाको मुलपानी नगर अस्पताललाई ३० थान र गोरखाकाे गाेरखा नगरपालिकालाई ३० थान गरी जम्मा १३० थान कम्वल उपलब्ध गराएको हो ।

ओखलठुंगाको होल्डिङ्ग सेन्टरकालागि प्रतिनिधि सभा सदस्य यज्ञराज सुनुवारमार्फत उपलब्ध गराइएको हो, भने बुढानीलकण्ठ नगरपालिकामा नगर प्रमुख उद्धव खरेललाई, गोरखा नगरपालिकामा नागरिक साझा सवाल गोरखाको समन्वयमा नगर प्रमुख राजनराज पन्तलाई तथा कागेश्वरी मनोहराका नगरप्रमुख कृष्णहरी थापामार्फत मुलपानी नगर अस्पताललाई हस्तान्तरण गरिएको सोच नेपालले जनाएको छ ।

Related posts

शान्ति सम्झौता उल्लंघन गर्दै अमेरिका, तालिबानमाथि थाल्यो आक्रमण

civilkhabar

सुरक्षा परिचालनका लागि गण्डकी प्रदेशमा डेढ कराेड बजेट

civilkhabar

कांग्रेसको निश्कर्ष : गच्छदारलाई फसाइयाे

civilkhabar

Leave a Comment