गण्डकी प्रदेश राजनीति समाचार

गोरखा नगरपालिका ८ काे कट्टेलडाँडाँ-आमडाँडाँमा काँग्रेसकाे चियापान

गोरखा । गोरखा नगरपालिका ८ काे कट्टेलडाँडाँ-आमडाँडाँमा नेपाली काँग्रेसले चियापान कार्यक्रम आयाेजना गरेकाे छ । वडादशै‌, दिपावली लगायतका चाडपर्वहरुकाे अवसरमा काँग्रेसले शुभकामनासहित चियापान कार्यक्रम आयाेजना गरेकाे हाे ।

पार्टीका वडासभापति लेखबहादुर थापा मगरकाे अध्यक्षतामा भएकाे कार्यमक्रममा काँग्रेसमा महासमिती सदस्य एवं गोरखा नगरपालिकाका मेयर राजनराज पन्तकाे प्रमुख आतिथ्यता रहेकाे थियाे ।

कार्यमक्रमलाई सम्बाेधन गर्दै मेयर पन्तले प्रदेश र संघ सरकारले सिंहदरवार गाउँगाउँमा पुर्याएकाे भनेर जनतालाई झुक्याएकाे बताएका छन् । अधिकार र स्राेत साधन आफैसंग राखेर केन्द्र सरकारले जनतामाथी भ्रम छरेकाे उनकाे आराेप छ । सिमित स्राेत साधनका बावजुद स्थानीय तहले विकास निर्माण लगायतका कामलाई अघि बढाएकाे समेत उनले बताए ।

कार्यक्रममा काँग्रेस महाधिवेशन प्रतिनिधी एव‌ं गोरखा नगरपालिकाकी उपमेयर विनाकुमारी श्रेष्ठ, नगरसभापति चन्दनबाबु खत्री, नेकपा माओवादी केन्द्र गोरखा नगरका अध्यक्ष कृष्ण राना, वडा नम्बर ८ का वडाध्यक्ष कृष्ण बहादुर खत्री, पार्टीका वडा उपसभापति प्रेम बहादुर राना, वरुण कट्टेल लगायतले बाेलेका थिए ।

Related posts

तीन सय कैदी छाेड्ने तयारीमा सरकार

civilkhabar

दक्षिण अफ्रिकाका पूर्व राष्ट्रपति ज्याकोबले आत्मसमर्पण गरे

civilkhabar

पहिरोले घर पुरिँदा एकै परिवारका तीन दिदी बहिनीको मृत्यु

civilkhabar

Leave a Comment