गण्डकी प्रदेश धर्म/संस्कृति पर्यटन समाचार समाज हाइलाइट-समाचार

गोरखा संग्रहालय अब बिदाको दिनपनि खुल्ने, बर्षमा ६ दिन मात्रै बन्द (सूचनासहित)

गोरखा । गोरखा संग्रहालय अब बिदाको दिनपनि खुल्ने भएको छ । हरेक हप्ताको मंगलबार र सार्वजानिक बिदाकाे दिन बन्द हुदै आएको संग्रहालय अब बर्षैभरी खुल्ने भएको हो । तर बर्षकाे ६ दिन भने बन्द रहने संग्रहालय प्रमुख नवराज अधिकारीले बताए ।

जसमा दशैमा ३ दिन र तिहारमा ३ दिन मात्रै संग्रहालय बन्द हुने उनकाे भनाई छ । दशैमा अष्टमी, नवमी र दशमीका दिन र तिहारमा ‌औंसी, प्रतिपदा र द्धितियाका दिन गरी बर्षभरीमा ६ दिनमात्रै संग्रहालय बन्द रहने र अन्य सबै दिन संग्रहालयकाे सम्पूर्ण प्रदर्शनी कक्षहरु खुल्ला रहने बताइएकाे छ ।

हेर्नुस सूचना

Related posts

राष्ट्रिय सभा उपनिर्वाचनमा विवेकशील साझाले भोट नहाल्ने

civilkhabar

प्रधानमन्त्रीको घोषणा : ३ वर्षभित्रमा याङ्ग्री र लार्केको पानी काठमाडौंमा

civilkhabar

वामदेवलाई साँसदकाे हैसियतमा काम नगराउनु : सर्वोच्च

civilkhabar

Leave a Comment