गण्डकी प्रदेश समाचार समाज स्वास्थ्य

गोरखामा सक्रिय संक्रमितको संख्या ५४


गोरखा । जिल्लामा हाल कोरोनाका संक्रिय संक्रमितको संख्या ५४ जना पुगेको छ । गोरखा नगरपालिकामा बुधबार ४ जनामा एन्टिजेन परिक्षण गर्दा २ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको स्वास्थ्य कार्यालय गोरखाले जनाएको छ । यो सँगै जिल्लामा सक्रिय संक्रमितको संख्या ५४ जना पुगेको हो ।

निषेधाज्ञा खुकुलो भएसँगै मानिसको चलहपहल बढ्न थाले पछि गाउँगाउँमा कोरोना सँग मिल्दोजुल्दो लक्षण भएका बिरामीहरुको संख्या बढ्न थालेको छ ।

पछिल्लो समय सिराचोक गाँउपालिकामा कोरोना सँग मिल्दोजुल्दो लक्षण भएका बिरामीहरुको संख्यामा उल्लेखीय मात्रामा बढेको भन्दै बुधबार ४८ जना महिला र ४७ जना पुरुषका स्वाब संकलन गरेर प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशनालय पोखरा पठाएको स्वास्थ्य शाखाले जनाएको छ ।

Related posts

संसारकै सानो र अनौठो रेष्टुरेण्ट, जुन कोरोनामैत्री पनि छ

civilkhabar

नुवाकोटको किस्पाङमा बस दुर्घटना, ३० जना घाइते

civilkhabar

कोरोना संक्रमित अस्पतालबाट भागे

civilkhabar

Leave a Comment