गण्डकी प्रदेश समाचार समाज

अमेरिका पठाइदिन्छु भन्‍दै ठगी गरेको आरोपमा तीनजना पक्राउ


काठमाडौं । वर्किङ भिसामा अमेरिका पठाइदिन्छु भन्‍दै ठगी गरेको आरोपमा प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरोले तीनजनालाई पक्राउ गरेको छ ।

पक्राउ पर्नेमा कपिलवस्तु वाणगंगा नगरपालिका ४ हरिहरपुर घरभइ पोखरा बस्‍दै आएका विकास भनिने २४ वर्षीय बिनोद भुसाल, पोखरा महानगरपालिका २ मिरुवाका ३१ वर्षीय पुकार गुरुङ र पोखरा महानगरपालिका १२ का ३० वर्षीय प्रकाश गुरुङ रहेका छ्न् ।

उनीहरुले विगत दुई वर्षदेखि पटक— पटक गरी पीडित सँग ७४ लाख रकम असुलेको प्रहरीको दाबी छ । पक्राउ परेका उनीहरुलाई कारबाहीको लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीमा बुझाईएको प्रहरी उपरीक्षक (एपसी) श्याम कुमार महतोले जानकारी दिए ।

एसपी महतेका अनुसार उनीहरुले अमेरिकन दूतावास काठमाडौंको नक्कली कागजातहरु बनाई पीडितहरुलाई झुक्याएर ठगी गरेको साथै संयुक्त राज्य अमेरिकामा थुनामा रहेको व्यक्तिलाई छुटाई दिन्छु भनी रु २५ लाख रुपैया ठगी गरेको कसूरमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले ठगी मुद्दामा कारवाही गरेको थियो ।

Related posts

घुससहित सशस्त्र प्रहरीका हवल्दार अख्तियारको नियन्त्रणमा

civilkhabar

रवि लामिछानेको पहलमा बनाएको रास्कोट अस्पताल सञ्चालनमा

civilkhabar

गोरखामा शनिबार थप १९० जनाले लगाए कोरोना बिरुद्धको खोप

civilkhabar

Leave a Comment